wp

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada müşterilerimizin en çok sormuş olduğu soruları bi araya topladık.

412 Bilgisayar olarak, tüm bakım/onarım işlemleri için hafta içi hergün 09:00 - 20:00, Cumartesi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Mesai saatleri dışında telefonlara cevap verememekteyiz.

Format işlemi yazılımsal bir uygulama olduğu için garanti şartlarını kesinlikle ihlal etmez. Garanti şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için, ürünü satın aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Donanım üzerinde yapılan her türlü işlem garanti şartlarını ihlal eder. (Örnek : Masaüstü PC'lerde bilgisayarın vidalı kapaklarını açmak bile garanti şartlarına aykırıdır. Bir bilgisayarın önceden içinin açılıp açılmadığı, teknik servis incelemesinde rahatlıkla fark edilir.)

Günümüzde yeni alınan birçok laptop/masaüstü bilgisayar, işletim sistemi yüklenmeden gelir. Windows işletim sistemi yüklemek isterseniz bizi hafta içi hergün 09:00 - 20:00, Cumartesi 09:00 - 19:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

412 Bilgisayar, bakımını ve/veya tamirini yaptığı her ürün için 3 ay onarım desteği sağlar. (Format işlemi hariç.) Bu süre içerisinde, firmamızdan kaynaklı problem varsa yazılımsal ve/veya donanımsal olarak ne yapılması gerekiyorsa servisimiz tarafından en kısa sürede yeniden onarım/bakım sağlanır.

Nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Ayrıca bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

412 Bilgisayar 'ı tercih ettiğinizde hiç bir aracı, müşteri temsilcisi gibi kişilerle uğraşmayıp, direk sorununuzu çözebilecek kişiyle muhattap olursunuz ve çoğu sattığımız üründe bire bir değişim garantisi sunduğumuzdan dolayı tamir veya garanti prosedürü ile uğraşmazsınız.

Her müşterimize istisnasız ” Bilgisayarınızın içinde önemli bilgi mevcut mu? ” sorusunu sorarız, düşük bir ihtimalde olsa bu prosedürü atlasak dahi bütün bilgileri kontrol edip, kendi hard diskimize yedeklerini alıp, tamir işlemi bittikten sonra tekrar yükler ve virüs taramasından geçiririz. 412 Bilgisayar 'da bilgileriniz güvende, endişelenmenize kesinlikle gerek yok!